Testuji pro vás

Previous Next

PRVNÍ ČOKOLÁDA, KTEROU NAMALOVALY SAMY DĚTI...

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Už asi víte, že jedním z mých obchodních partnerů je česká firma ze Dvora Králového  - Carla. Mám jejich čokoládu ráda, a používám ji nejen při pečení, protože je velmi kvalitní, z české výroby a od českých zaměstnanců, ale i z větší části z českých surovin. Vážím si všech firem, které neposílají výrobu do levnějších zemí, ale udržují ji u nás v Čechách.

Ale nyní bych Vám ráda představila projekt, který mě nadchnul a věřím, že se bude líbit i Vám. Tedy Vašim dětem J

V čokoládovně Carla dlouho přemýšleli, jak vytvořit čokoládu, kterou budou děti milovat, a která bude jen a jen pro ně. A nakonec jim došlo, že děti nejlépe vědí, co chtějí a co mají rády.

Při vymýšlení nové dětské čokolády chtěla Carla zapojit nejen děti ze Dvora Králové a vytvořit tak produkt přímo od dětí z okolí, ale zároveň chtěli do budoucna zapojit i děti z celé České republiky. A to se jim díky novému projektu může podařit. Ale bude potřebovat k tomu Vaše děti J

Složení mléčné čokolády, která vyrobena z nejkvalitnějších surovin.

Není nám jedno, co jedí naše děti, proto jsme si dali záležet, aby naše čokoláda byla z nejkvalitnějších surovin a obsahovala ideální porci kalorií. Obsahuje cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaovou hmotu, emulgátor: sojový lecitin a vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR. Obsah kakaové sušiny nejméně 31 %.

http://cokoska.cz/zapoj-se

Více o firmě: http://cokoska.cz/o-carle

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková