Partneři

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Spolupracující firmu na bylinky a koření jsem hledala a vybírala dlouho. Chtěla jsem kvalitní produkty, pěstované převážně v Čechách s českými zaměstnanci. Jaké bylo pro mě překvapení, když jsem narazila na firmu, která splňovala vše, co od kvalitních bylinek očekávám.

Že se čerstvé bylinky pěstují na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě, bylo pro mě dalším obohacujícím zjištěním. A že je firma jedním z největších a jediným celoročním producentem českých bylinek u nás, už byla jen takzvaná třešnička na dortu.

  

A jak už víte, je pro mě důležité více věcí, než se s Partnerem domluvím na spolupráci. Jsou to hlavně:

  • Spolehlivost a férové jednání
  • Kvalita výroby a samotných produktů
  • Většinová česká výroba a čeští zaměstnanci
  • Společný cíl a strategie

Společnost Bylinky spol. s.r.o. ze Suchohrdel u Miroslavi splňuje všechny tyto hodnoty, a proto jsem hrdá, že se mohli stát mým Partnerem, a že jsme našli společnou cestu a marketingovou komunikaci. Není nic lepšího než moci doporučovat někoho, kdo dělá kvalitní produkty a ve své práci vyznává ty správné hodnoty.

Marketing manažerka Bylinky spol. s.r.o. Tereza Vespalcová k jejich produktům dodává: „V současné době pěstujeme 13 druhů bylinek v květináči (bazalku, libeček, tymián, šalvěj, rozmarýn, hladkolistou petržel a petržel kudrnku, koriandr, pažitku, oregano, meduňku, mátu a majoránku) a 7 druhů bylinek řezaných (mátu, tymián, pažitku, rozmarýn, šalvěj, bazalku a koriandr). Navíc pravidelně přinášíme zákazníkům zajímavé a neobvyklé druhy bylinek.“

„Spolupráce s kuchařkou, blogerkou a moderátorkou televizního pořadu Vaříme s Vendy je pro nás důležitá hlavně z hlediska jejích zkušeností, kterými může předávat nejen informace o našich produktech, které nejdříve sama vyzkouší, ale také o tom, jak bylinky správně používat, jak je vrátit do české kuchyně, tak, jak se používali již dříve. Hodnoty Vendy – Předej to dál! jsou i našim cílem.“ Shrnuje vzájemné sympatie Tereza Vespalcová.

Čerstvé bylinky, ať už v květináčích nebo řezané, jsou určené pro vaření v domácnosti i v gastronomických provozech. V boji proti škůdcům využívají Bylinky spol. s r.o. jen přirozené predátory škůdců a rostlinné výtažky. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie. K zásobování skleníku teplem a elektrickou energií využívají ekologickou bioplynovou stanici. K zavlažování se používají výhradně dešťovou vodu, jejíž kvalita se po přefiltrování blíží kvalitě vody pitné.

Bylinky v květináči pěstují ve skleníku po celý rok. Navíc jsou díky polní produkci během sezóny kompletně soběstační v pěstování řezaných bylinek. Když už klimatické podmínky Čech neumožní pěstovat bylinky na řez venku na poli, zajišťuje firma dodávky certifikovaných bylinek od svých zahraničních přátel.

Kde koupit ty v hranatém květináči!

Bylinky s.r.o.
Suchohrdly u Miroslavi č. p. 208
671 72 Miroslav
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 537 021 870  (Po – Pá: 9:00 – 15:00)

 

 

 

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Rádio Česká Kanada je regionální rozhlasová stanice založená v roce 2016. Lokální vysílání doprovází své posluchače na každém dni života v krásné a tajuplné oblasti České Kanady a jejím bezprostředním okolí. Přináší čerstvé zprávy, rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, důkladný přehled ze světa kultury a množství zábavných, poučných a zajímavých pořadů nejrůznějšího zaměření.

Hudební formát RČK není vymezen příliš úzce žánrovými, stylovými či věkovými mantinely. Vzhledem k preferencím posluchačů mírně převažuje česká hudba nad tou zahraniční. Vysílací čas stanice poskytuje prostor nadějným regionálním kapelám i samotným hudebníkům, spolupracuje také se školami základními, středními i vysokou, uměleckými školami, zájmovými soubory, domy dětí a mládeže nebo místními spolky.

Důležitou součástí vysílání Rádia Česká Kanada je komunikace s posluchači.

 

 

 

Kontakt:

Rádio Česká Kanada

Nušlova 65/V

Jindřichův Hradec

377 01

http://www.radioceskakanada.cz/

 

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Děkuji české firmě Mlýn Havlíčkův Brod za podporu a spolupráci. Velice si vážím všech českých výrobců, kteří vyrábí kvalitní české produkty a jejichž filozofií je věnovat maximální péči kvalitním surovinám a přísnému dodržování výrobních postupů.

 

Začátky existence mlýna v Havlíčkově Brodě lze odhadnout řádově na 200-300 let zpět. Z modernější historie mlýna lze usuzovat na založení mlýna v podstatě již v dnešním půdoryse na roky cca 1750-1753.

V roce 1873 byl dle zachovaných dokladů mlýn tehdejším majitelem Izákem Rothem přebudován z vodního mlýna na mlýn parní a rozšířen. Po Izáku Rothovi převzal firmu jeho potomek, Bedřich Roth, který ji provozoval až do 30. let, kdy mlýn koupili společníci Karel Valenta a Jaroslav Procházka. Těm mlýn patřil až do znárodnění v roce 1948. Firma se tehdy jmenovala „Valenta, Procházka a spol.“. Noví majitelé výrazně rozvinuli výrobní i obchodní činnost a těsně před válkou, v roce 1939, provedli kompletní rekonstrukci mlýna včetně přechodu na moderní technologii. Mlýnská budova byla tehdy zvýšena o 1 patro na současnou výšku.

Po znárodnění v roce 1948 prodělal mlýn řadu organizačních změn pod nejrůznějšími názvy. Podstatná je však rekonstrukce provedená v letech 1960-1962. Mlýn byl vybaven další moderní technologií, zrušena byla výroba žitné mouky a výrazně posílena kapacita výroby pšeničné mouky, která je do dnešního dne hlavním výrobkem mlýna.

Na základě privatizačního projektu a restitučních dekretů byl mlýn v roce 1994 odkoupen nástupci bývalých majitelů a byla založena firma Mlýn Havlíčkův Brod, spol. s r.o., která mlýn provozuje dodnes.

 

Výrobní filozofií je zásada věnovat maximální péči nákupu kvalitní suroviny a přísnému dodržování výrobních postupů spojené s udržováním maximální možné hygieny výroby. Obchodní strategií je bezchybné dodávání kvalitní značkové mouky obchodním partnerům. K dosažení těchto cílů byly uskutečněny solidní investice do výrobního zařízení, laboratoře a autodopravy.

Mlýn Havlíčkův Brod má certifikován systém kritických bodů ve výrobě a produkuje výrobky dle ISO 9001.

Všechny suroviny i výrobky jsou důsledně několikastupňově kontrolovány v dobře vybavené laboratoři. Výsledkem jsou kvalitní mouky, které jsou dodávány prakticky bez reklamací náročným zákazníkům, včetně významných obchodních řetězců. Použití produktů z Mlýna Havlíčkův Brod je široké. Zahrnuje širokou škálu pekařských, těstárenských a jiných potravinářských výrobků. Spotřebitelsky balené mouky jsou oceněny značkou KLASA.

Používám mouky Mlýna Havlíčkův Brod již dlouhou dobu, a mohu je vřele doporučit, protože na kvalitnější mouky jsem zatím na trhu nenarazila.

A malý tip na závěr. Pan ředitel Valenta mi sdělil velice logickou, ale někdy opomíjenou skutečnost, že i mouka, aby dobře pracovala a při pečení kvásek dobře vyšel, musí mít svou teplotu, nejlépe pokojovou. Nízká, nebo naopak hodně vysoká teplota způsobí to, že vám mouka nevyběhne, nebo těsto nebude podle vašich představ. Takže pozor na to!

 

Mlýn Havlíčkův Brod spol. s r.o.
Na Valech 137
580 40 Havlíčkův Brod

http://www.mlynhb.cz

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: 569 433 505
fax: 569 425 378

 

 

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Děkuji české firmě KDS Sedlčany, tradičnímu výrobci kvalitních nožů a nožířského náčiní, za její podporu a spolupráci. Kvalita a zpracování nožů, které mám sama vyzkoušené, mě přesvědčily, a proto preferuji výrobky této firmy!

 

Nožířské výrobní družstvo KDS Sedlčany je tradičním českým výrobcem kvalitních nožů a nožířského zboží. Alespoň jeden výrobek z KDS najdete prakticky v každé české domácnosti, protože firma dodává své zboží na domácí trh již více než 65 let.

Firma nabízí především široký sortiment kuchyňských a řeznických nožů a náčiní ve všech cenových kategoriích. Od praktických a odolných nožů pro každodenní užívání z řady Optima Line až po vrcholnou řadu kovaných nožů King´sRow, které uspokojí i náročné profesionály.

Pojmem mezi kuchaři a řezníky jsou řeznické nože z řad Profi Line a Frosthard. Výrobní program KDS je však mnohem širší a zahrnuje například nůžky všech druhů, řezné díly do masostrojků, zahradnické náčiní nebo kapesní a trampské nože.

KDS Sedlčany bylo založeno, jak již název napovídá, ve středočeských Sedlčanech, ve městě s dlouhou nožířskou tradicí, a to již roku 1950. U vzniku družstva a mezi prvními členy byli zástupci nejvýznamnějších nožířských rodů z celého kraje.  Na tradici poctivého řemesla si tu zakládají dodnes, takže pokud jste příznivcem kvalitních českých výrobků, neváhejte se s jejich sortimentem seznámit blíže.

 

KDS SEDLČANY, nožířské výrobní družstvo

Sedlecká 570

264 01 SEDLČANY

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.kds.cz

www.kds.cz/cz/e-shop.html

www.kds.cz/cz/spolupracujici-prodejny.html

 

 

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Děkuji Jiřímu Červenkovi, dovozci a výrobci kvalitního koření a kořenících směsí, za perfektní výrobky a vzájemnou spolupráci. Preferuji české firmy, které dokážou vyrábět nejen produkty špičkové kvality, ale umí i vybírat suroviny, které v kuchyni oceníte. 

Firma Jiří Červenka zahájila svoji činnost v roce 1995 a od prvopočátku se zabývala balením a distribucí zboží, surovin. Postupem času rozšířila svoje možnosti a v současné době, také díky novému, zrekonstruovanému a modernímu areálu v Sezimově Ústí je firma schopna poskytnout kompletní servis pro své zákazníky, počínaje skladováním vstupních surovin, jejich umícháním, balením, kompletací, skladováním a konče distribucí ke konečnému zákazníkovi.

Výrobní a balící prostory splňují přísné podmínky pro manipulaci s potravinami, máme zavedený systém HACCP, který definuje správnou výrobní a hygienickou praxi. Spolupracujeme se zákazníky, jejichž produkty jsou určeny pro nadnárodní maloobchodní řetězce, tudíž podléháme jejich pravidelným auditům.

Koření a kořenící směsi v gastro i maloobchodních baleních dodáváme zákazníkům nejen v České republice, máme také významné obchodní partnery v Polsku, Rusku a na Slovensku.

V sekci masného průmyslu patří mezi naše zákazníky nejen střední a menší výrobny, ale také velké a významné masozpracovatelské závody. Díky kvalitnímu technologickému servisu jsme schopni flexibilně reagovat na nové poptávky a potřeby našich zákazníků.

Neustále rozšiřujeme portfolio našich výrobků a služeb, investujeme do technického vybavení objektu a strojů.

Pracujeme na nových zahraničních akvizicích ve státech střední a východní Evropy.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kompletní servis „pod jednou střechou“. Spokojených zákazníků není nikdy dost!

 

Jiří Červenka

Havanská 2815

390 02 Tábor

www.cervenkajiri.cz

www.poctiveachutne.cz

www.facebook.com/poctiveAchutne

www.cervenkajiri.cz/kontakt/

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková