Napsali o nás

Previous Next

Křest nové kuchařky na Celebrity Time

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Nové knize venduly špetlíkové „recepty na spokojený život. Vaříme s Vendy!“ přišla na slavnostní křest v paláci knih Luxor na václavském náměstí, popřát 22. Června řada vip hostů.

Na autogramiádě se sešel neuvěřitelný počet VIP hostů, kteří společně s Vendy novou kuchařku pokřtili. Kmotry knihy se stali herečka a moderátorka Míša Dolinová, zpěvák Vlasta Horváth i se svými dvěma roztomilými dcerami, operní pěvkyně Andrea Kalivodová se synem Adrianem, oblíbená herečka Vendulka Křížová, dále sympatický herec Igor Bareš s dcerou Toničkou, mladá herečka Anička Kulovaná s dcerkou Vojtěškou, moderátorka a nyní i rosnička Štěpánka Duchková se svými dvěma syny Honzíkem a Adámkem, herečka a dabérka Valérie Zawadská. Dalšími sympatickými hosty byli moderátor a kutil Adam Novotný, moderátorka Lucie Šprinclová a moderátor Vlasta Korec, který dorazil i s nohou v sádře. Celá akce se nesla v přátelském duchu a všichni popřáli knize i autorce hodně štěstí.

Akce se zúčastnily ty známé osobnosti, které se objeviliy jako VIP hosté v televizním pořadu Vaříme s Vendy!, na jehož základě kniha vznikla. V něm Vendy – Vendula Špetlíková se svou dcerou a známými hosty vařila a pekla podle receptů své babičky a maminky. Tyto recepty považuje za dědictví, které chce předávat dál. Kniha je inspirací nejenom na lahodné recepty tradiční české kuchyně, je ale zároveň inspirací pro rodiny i přátele. Přináší domácí pohodu, dobré jídlo a možná i recept na spokojený život. Nestranný pozorovatel určitě ocenil i celkovou přátelskou atmosféru, jedinečný přístup každého z hostů, kdy všichni postupně popřáli knize svými slovy to nejlepší.

 „Chtěla bych ze srdce všem přítomným poděkovat za to, že si dokážou v dnešní uspěchané době najít čas, a podpořit knihu, která má lidem opět připomenout, že česká kuchyně, jednoduché recepty a kvalitní suroviny, které jsou dostupné všude, dokážou vykouzlit chutné, jedinečné pokrmy a spojit rodinu právě u takového jídla. Protože rodinná večeře nebo oběd budou vždy to, co rodinu dělá rodinou, a sejít se u společného stolu je právě dnes hodně důležité.“ Doplnila Vendy pocity z celé akce.

http://www.celebritytime.cz/nova-kucharka-venduly-spetlikove-recepty-na-spokojeny-zivot-art.html

 

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková