Napsali o nás

O Blogování na Babinet.cz

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 
Novodobý koníček, který se pomalu mění ve výnosný byznys. Blogování!
 
22.5.2017 - redakce Babinet.cz
To, že se naše doba mění, stejně jako formy komunikace a nástroje k oslovení zákazníků, to je nám jasné, píše se o tom všude a neustále. Ale jak vnímá blogery a blogerky marketingový trh? Jsou to stále levní pisálci, co za nějaký ten balíček napíšou článek? A má takto napsaný článek nějakou úroveň a hlavně význam? To je téma, které nyní všechny zajímá.
Jako v každé profesi nejprve musíme rozeznat a odlišit různé typy blogerů a blogerek. Nejde jen o dosah jejich článků (příspěvků) a počet lidí, které jimi osloví, ale musíme se hlavně podívat na to, jakou cílovou skupinu oslovují, jaký věkový průměr čte jejich profily, a také by nás mělo zajímat, jestli oslovují celou Českou republiku, nebo jen některé oblasti.
U nás je zatím převažujícím typem blogerky mladá žena, která většinou začala psát své blogy a spravovat své facebokové stránky na mateřské, kdy hledala nějakou cestu ze stereotypu a stále se opakujících úkonů okolo dětí. Většinou je to velmi aktivní, ve své bývalé profesi úspěšná žena, která prostě musela v tomto období svou energii někam nasměrovat.
Dalším důležitým kritériem je, jak jsou tyto blogerky svými fanoušky vnímány. Můžou být rádkyněmi, pomocnicemi a inspirátorkami, nebo jen těmi holkami, které se rády předvádějí.

 

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková