Partneři

Amylon, a.s.

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Děkuji firmě Amylon za podporu a spolupráci na kuchařce „Vaříme s Vendy!“. Velice si vážím českých výrobců, kteří pracují na rozvoji a podpoře svého regionu a vyrábí kvalitní české produkty.

Amylon, a.s. je ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce z Vysočiny, který znáte z regálů mnoha obchodů prostřednictvím jejich tradičních pudingů, vynikající Retro řady pudingů s dvěma příchutěmi, a také jejich sypkých směsí knedlíků, bramborových těst a jiných pomocníků při vaření a pečení. Oceňuji jejich bezlepkovou řadu pudingů, které jsou vhodné nejen pro celiaky, ale i pro malé děti. A jejich BIO produktová řada se vyznačuje hlavně kvalitními surovinami a složením. Jejich BIO kypřicí prášek do pečiva a BIO vanilkový cukr s pravou vanilkou vždy ocením, když chci péci něco luxusnějšího.

Tradice firmy sahá až do roku 1891, ale samotný vznik firmy Amylon, a.s. se datuje k roku 1912. V roce 2012 oslavil výrobce neuvěřitelných 100 let na trhu a patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě. V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je naší filozofií spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.

Chceme našim zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty, a proto se soustředíme na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K našim stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky. Rozhodli jsme se rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes naší chloubou i v zahraničí.

Kontakt:
Amylon, a.s.
Ronov nad Sázavou 13, 582 22 Přibyslav
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.amylon.cz
www.facebook.com/amylon

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková