Blog

Návštěva hospicu sv. Štěpána

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

V předvánočním čase, 22.12.2016 jsem s dcerkou Vendulkou a mojí manažerkou navštívila Hospic sv. Štěpána​. Doprovod nám dělaly i kamarádky z Lovosic. 

V předvánočním shonu by si měl každý člověk uvědomit, že když má zdravou rodinu a lidi kolem sebe, tak má velké štěstí, a že hodnoty jsou někde jinde, než v honění se za dárky a stůl plný jídla.

Samozřejmě, že si všichni říkáme, že Vánoce jsou svátky klidu a rozjímaní, ale je to opravdu tak? Právě předvánoční návštěvy v neziskových organizacích a na místech, kde lidé dělají záslužnou, a neocenitelnou práci vám dojde, co je důležité.

Chci tímto příspěvkem hlavně poděkovat a obdivně se uklonit všem sestrám, doktorům a vedení Hospice ve Sv. Štěpánu za jejich úžasnou, láskyplnou práci a vlastně poslání, kdy se věnují těm, kteří jsou na cestě na druhý břeh.

Věřím, že povědomí o Vaší práci se ve společnosti rozrůstá, a že Vaši přispěvatelé budou i nadále růst a přibývat. Já mezi ně patřím také. Vendulka zazpívala písničky a řekla básničky, takže udělal velikou radost nejen mě, ale hlavně všem v hospicu sv. Štěpána. Přivezly jsme pár dárečků v podobě andělíčků, cukroví, kuchařek a vánočních štol. Ale odvezly jsme si úžasný pocit z krásného setkání!

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková