Blog

Previous Next

Máme datum vysílání tv pořadu

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Ráda bych dnes Vám, svým fanouškům a příznivcům oznámila velmi radostnou novinu, která Vás všechny doufám potěší. Již od října (poprvé 8.10.) každou sobotu a neděli můžete sledovat mě a mou dceru Vendulku v novém pořadu TV Barrandov Vaříme s Vendy!

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, a tak naše česká kuchyně zůstává trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné stříbro v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužito, nebo pro další generace snad i zapomenuto.

„V mém pořadu chci divákům nabídnout pohled do mé kuchyně, ale hlavně je chci inspirovat k výzvě Předej to dál! Všichni máme doma spousty receptů po našich maminkách a babičkách a výstřižků ze starých kuchařských knih, které střežíme jako rodinný poklad. A já bych byla ráda, aby se tyto recepty dále předávaly našim dětem, vnoučatům a rodinným přátelům.“ popisuje záměr pořadu Vendy.

Pořad Předej to dál! je vlastně výzvou pro všechny generace, aby své rodinné recepty nenechávaly v šuplíku, ale aktivně je předávaly dále svým dětem a vnoučatům.

„Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i mojí Vendulce.“

V pořadu vždy Vendy navštíví VIP host se svou ratolestí nebo maminkou a budou pomáhat s přípravou moučníku. Vendy je mezitím nenápadně zpovídá, jaký je jejich vztah k české kuchyni, jaké je jejich nejoblíbenější jídlo, a také se dozvíte něco z jejich soukromého i profesního života.

„Jsem zvědavá, jestli mí hosté sami vaří a pečou a v mé kuchyni přímo u plotny se vždy dozvím spousty novinek. Ale především mi tady každý host předá recept na svůj spokojený život, a na to se těším nejvíce.“ usmívá se spiklenecky Vendy.

http://www.barrandov.tv/varime-s-vendy#sec-inf

 

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková